Špičková antidekubitní podložka s klínem z viskoelastické pěny. Anatomické tvarování pro stabilitu pánve a efektivní prevenci proleženin. Hrazeno ZP.
Doporučujeme při vysokém riziku vzniku dekubitů (NORTON
| Rozměr (šířka × hloubka): | 42×42 (110 kg) cm |
| Minimální efektivní zatížení: | 40 kg |
| Maximální efektivní zatížení: | 110 kg |
| Škála NORTON: | 14–12 (vysoké riziko dekubitů) |
| Výška podložky: | 8 cm |
| Úhradová skupina: | 07,06,02,03 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Podložka |
| Riziko vzniku dekubitů: | Vysoké riziko vzniku dekubitů |
| technické parametry |
| Rozměr | 42×42 cm; 45×42 cm; 45×46 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE