Zákaznická linka321 003 002

Napište nám

Prodejna

Služby

 

Zkoušení a měření pomůcky

Naměříme klienta a vybereme odpovídající variantu pomůcky. Naměření invalidního vozíku, kočárku či polohovacího zařízení je důležité, aby pomůcka klientovi vyhovovala. Nabízíme rovněž zkoušení vybraných pomůcek na našich pobočkách nebo u klienta doma. Vybrané pomůcky lze zkoušet u klienta doma zdarma. Zkoušení lze objednat u jednotlivých produktů na eshopu.

 

Zhodnocení domácího prostředí

Zhodnotíme domácnost klienta a navrhneme její přizpůsobení, ať již klient chodí s chodítkem, jezdí na vozíku nebo je trvale ležící. Navrhneme konkrétní pomůcky, které usnadní a zkvalitní život a je-li to nutné, navrhneme stavební a jiné úpravy. Cílem je umožnit našim klientům zůstat v domácím prostředí bez komplikací a výrazně vyšších nákladů. Sestavíme kalkulaci a navrhneme možnosti financování pomůcek, které můžeme dodat.  Objednat službu lze na pobočkách nebo nám napsat přes eshop.

 

Poradenství

Na našich pobočkách pracují proškolení a zkušení pracovníci, kteří dokáží poradit, jakým způsobem žádat o pomůcku přes poukaz a jaké jsou další možnosti financování pomůcek. Rovněž klientovi pomohou s výběrem konkrétních pomůcek a navrhnou řešení. Posouzení zdravotního stavu a obecné navržení potřebných pomůcek pro rehabilitaci nebo kompenzaci je na ošetřujícím lékaři. Další informace můžete rovněž nalézt na našem eshopu v sekci poradna.

 

Výdej na poukazy zdravotních pojišťoven

Vydáváme pomůcky na poukazy od zdravotních pojišťoven a můžeme dodat většinu pomůcek zařazených do číselníků VZP a SZP ve skupinách 04 ortopedické pomůcky, 07 invalidní vozíky, 12 a 13 kompenzační pomůcky pro tělesně postižené. Provádíme repasování pomůcek pro  zdravotní pojišťovny. Jak dostat pomůcku přes poukaz naleznete na našem eshopu v sekci poradna.

 

Půjčovna

Půjčujeme zdravotnické pomůcky klientům, kteří nemají nárok na pomůcky hrazené zdravotní pojišťovnou nebo potřebují pomůcku dočasně například po operaci, při zlomenině, na výlet a podobně. Pomůcku lze zapůjčit na týden nebo měsíc a libovolně prodlužovat dobu zápůjčky. Pomůcku je také možné odkoupit za zůstatkovou hodnotu. Na eshopu lze pomůcky zapůjčit v sekci půjčovna nebo odkoupit v sekci starší pomůcky.

 

Servis

Provádíme záruční a pozáruční servis. Závažné opravy mají přednost proto doporučujeme se na opravě předem domluvit s pobočkou. Opravy lze po dohodě provádět přímo u klienta. Pokud je potřeba zapůjčujeme náhradní pomůcku po dobu opravy. Opravy zdravotnických prostředků zapůjčovaných zdravotní pojišťovnou jsou hrazeny na základě schváleného poukazu. Více o servisu naleznete na eshopu v sekci servis nebo v sekci poradna. 

 

Doprava ke klientovi

Lze si sjednat dopravu pomůcky ke klientovi domů. Dopravu zajišťujeme vlastními auty s proškolenými pracovníky, kteří seznámí klienta s užíváním pomůcky, popř. pomůcku sestaví, nainstalují a uvedou do provozu. Pomůcky, které nevyžadují přítomnost našeho pracovníka, zasíláme poštovní službou dle přání klienta.

 

Eshop – internetový obchod

Pomůcky a služby lze vybírat v našem internetovém obchodě, kde naleznete i dostupné parametry, obrázky i videa pomůcek. Neustálé rozšiřování naší nabídky můžete sledovat v novinkách. Pokud na eshopu nenajdete, co hledáte, napište nám. Můžeme Vám pomoci s hledáním nebo nabídnout i pomůcky, které na eshopu nejsou. 

 

Velkoobchod

Námi dovážené a vyráběné zdravotnické pomůcky poskytujeme i velkoobchodně, aby klienti měli možnost naše pomůcky dostat kdekoli v Česku. Velkoobchodní ceník je na vyžádání a objednávat lze na infolince nebo přes eshop a do poznámky uvést velkoobchod. 

 

Katalog

Náš katalog se základním přehledem a výběrem nejprodávanějších pomůcek můžeme zaslat na adresu nebo jsou k dispozici na našich pobočkách. V katalogu naleznete informace ohledně financování pomůcek, pomůcky hrazené i nehrazené zdravotní pojišťovnou a přehled možných služeb. Online verzi katalogu si můžete prohlédnout v sekci ke stažení.

 

Sociální sítě

Přidejte se k nám na Facebooku, Google+ nebo Youtube a budete informováni o tom, co se děje ve světě zdravotně postižených, jaké novinky zařazujeme do prodeje, jak rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby, a dozvíte se včas o akcích a slevách a další užitečné informace.

 

Chci se přidat na

 
mechanický vozíkmechanický vozík
 • Přihlásit | 
 • Kontakty|
 • Jak nakupovat|
 • Ke stažení|
 • Obchodní podmínky|
 • O Nás|
 • Služby|
 • Napište nám
 • „Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která bohužel přetrvala až k dnešku, je jenom logické a účelné sdružit se a společně se snažit o dosažení lepšího stavu.“

  SPOLUPRACUJEMEVZPČPZPOZPRBPZPMVVOZPZPŠ