Stolek lze použít oboustranně k pravé i levé straně lůžka.
| Průměr koleček: | 5 cm |
| Výška stolku: | 87 cm |
| Šířka stolku: | 50 cm |
| Nosnost desky: | 6 kg |
| Šířka pracovní desky: | 86 cm |
| Hloubka pracovní desky: | 36 cm |
| Výška pracovní desky: | 87 cm |
| Nosnost stolku: | 6 kg |
| Hloubka stolku: | 45 cm |
Technické parametry
| technické parametry |
| Výška desky [cm] | 87 |
| Šířka desky [cm] | 66 |
| Hloubka desky [cm] | 36 |
| Celková šířka [cm] | 53 |
| Celková hloubka [cm] | 45 |
| Celková výška [cm] | 87 |
| Průměr koleček [cm] | 5 |
| Nosnost [kg] | 10 |
| Barva desky | přírodní buk |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE