Klasický nástavec na WC o výšce 10 cm s boční fixací. Pevné upevnění zabraňuje posunu nástavce a usnadňuje sebeobsluhu seniorům a lidem po operaci.
Nástavce mají univerzální použití a pasují na většinu běžných toaletních mís. Doporučujeme doplnit madlem nebo podpěrou pro pohodlnější vstávání.
| Nosnost nástavce: | 180 kg |
| Výška nástavce: | 10 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,01,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | 3911550 |
| Výška nástavce (tloušťka): | 10 cm |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Materiál nástavce: | Plast |
| Poklop: | ne |
| Upevnění nástavce: | Na mísu |
| Tvar toalety: | Oválný |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE