Kvalitní gelová antidekubitní podložka pro rovnoměrné zatížení pokožky. Ideální pro aktivní vozíčkáře. Možnost získání na poukaz s doplatkem.
Doporučujeme při nízkém riziku vzniku dekubitů (NORTON 20–16).
Podložka je také ve variantě P311C GEL bez odnímatelné centrální části.
| Rozměr (šířka × hloubka): | 40×40 (120 kg) cm |
| Minimální efektivní zatížení: | 40 kg |
| Maximální efektivní zatížení: | 120 kg |
| Škála NORTON: | 20–16 (nízké riziko dekubitů) |
| Výška podložky: | 2,5 cm |
| Úhradová skupina: | 07,06,02,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Podložka |
| Riziko vzniku dekubitů: | Nízké riziko vzniku dekubitů |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE