Designová černá sedačka do sprchy s opěradlem. Pevná konstrukce, protiskluzový povrch a nastavitelná výška pro maximální bezpečí a styl ve sprše.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
| Barevné provedení: | černá |
| Nosnost: | 150 kg |
| Hloubka sedu: | 30 cm |
| Šířka sedu: | 50 cm |
| Hmotnost sedačky: | 1,7 kg |
| Výška sedačky: | 39–54 cm |
| Šířka sedačky: | 50 cm |
| Hloubka sedačky: | 30 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |
| Minimální výška sedu: | 39 cm |
| Maximální výška sedu: | 54 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE