Křeslo má výřez pro bezpečnější a pohodlnější intimní hygienu. Je vybaveno skládacím rámem pro snadnější uskladnění nebo převoz.
Doporučujeme doplnit protiskluzovou podložkou.
| Výška opěrky zad: | 48 cm |
| Barevné provedení: | bílá |
| Šířka křesla: | 51 cm |
| Hloubka křesla: | 45 cm |
| Výška křesla: | 96–104 cm |
| Hmotnost křesla: | 4,3 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Hloubka sedu: | 41 cm |
| Šířka sedu: | 41 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |
| Minimální výška sedu: | 45 cm |
| Maximální výška sedu: | 53 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE