Kvalitní otočná sedačka do vany pro maximální usnadnění přesunu. Otočný mechanismus s aretací a zádová opěrka poskytují seniorům vysoký komfort a bezpečí.
Sedačka je vhodná pro pohodlný přesun a bezpečné sprchování ve vaně.
Na vany se upevňuje pomocí postranních ramen a rozpěrné aretace. Pro správný rozměr změřte vnitřní rozměr okrajů vany (viz technické údaje).
UPOZORNĚNÍ Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| Hloubka zavěšení: | 0 cm |
| Barevné provedení: | bílá |
| Nosnost: | 130 kg |
| Celková šířka: | 71 cm |
| Hloubka sedu: | 40 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Sedačka do v |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Typ rámu: | Otočný |
| Vnitřní šířka vany: | 49 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE