ALTO PLUS CONFORT je polohovací invalidní vozík se skládacím odlehčeným rámem a anatomicky polstrovaným sezením. Nabízí bubnové brzdy pro doprovod, bezpečnostní pás, stabilizační kolečka a polohovatelné podnožky (18-90°). Na e-shopu je uváděná hmotnost 24 kg a nosnost 115 kg.
| Barevné provedení: | modrá metalíza |
| Délka stupaček (po 1,5 cm): | 49–59 cm |
| Minimální hmotnost vozíku: | 24 kg |
| Maximální nosnost vozíku: | 115 kg |
| Úhel podnožek: | 18–90 ° |
| Brzdy pro doprovod: | Ano |
| Hloubka sedu: | 41 cm |
| Hloubka vozíku: | 113 cm |
| Šířka sedu: | 39 cm |
| Šířka vozíku: | šířka sedu + 22 cm |
| Úhel opěrky zad: | 88–121 ° |
| Úhel sedu: | 0 ° |
| Výška sedu: | 56 cm |
| Výška vozíku: | 98–100 cm |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Vozík mechan |
| Adaptér těžiště: | ne |
| Kolečka proti překlopení: | ano |
| technické parametry |
| Šíře sedu [cm] | 42; 48 |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE