Vložná sedačka do vany pro snadnější koupání seniorů. Nabízí stabilní sed pod úrovní okraje vany, čímž zvyšuje bezpečnost a pohodlí při každodenní péči.
Sedačka se k vaně uchytí pomocí přísavek a je tak vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany v případech, kdy není možné přes její okraje uchytit klasickou sedačku.
UPOZORNĚNÍ Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| Barevné provedení: | bílá |
| Nosnost: | 190 kg |
| Celková šířka: | 46 cm |
| Hloubka sedu: | 28 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Výška sedu: | 22 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Sedačka do v |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Vložný |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE