Pojízdná židle do sprchy s nastavitelnou výškou. Nabízí flexibilní přizpůsobení potřebám uživatele, stabilní konstrukci a kolečka s brzdami pro bezpečí.
| Výška opěrky zad: | 35 cm |
| Šířka křesla: | 55 cm |
| Hloubka křesla: | 55 cm |
| Výška křesla: | 89–100 cm |
| Hmotnost křesla: | 7,5 kg |
| Nosnost: | 140 kg |
| Hloubka sedu: | 36 cm |
| Šířka sedu: | 43 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Židle sprcho |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Minimální výška sedu: | 48 cm |
| Maximální výška sedu: | 59 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE