Jednoduchá sklopná sedačka do sprchy v bílém provedení. Levné a efektivní řešení pro zvýšení bezpečnosti seniorů bez nutnosti velkých úprav v koupelně.
Sklopná sedačka šetří místo a vejde se i do malého sprchového koutu.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
| Barevné provedení: | bílá |
| Hloubka sklopené sedačky: | 18 cm |
| Nosnost: | 114 kg |
| Hloubka sedu: | 28 cm |
| Šířka sedu: | 46 cm |
| Hmotnost sedačky: | 2,3 kg |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Sedačka pod |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE