Kompaktní úzké toaletní křeslo pro diskrétní pomoc při hygieně. Pevný rám s opěrkami rukou zajišťuje jistotu při usedání a vstávání u lůžka.
Křeslo je díky užšímu sedu vhodné pro útlejší postavy.
Křeslo má polstrovaný sedák pro větší pohodlí a prevenci proti dekubitům. Pevná madla jsou bezpečnou a stabilní oporou při posazování a vstávání.
| Výška opěrky zad: | 45 cm |
| Výška sedáku: | 4 cm |
| Šířka křesla: | 56 cm |
| Hloubka křesla: | 46–48 cm |
| Výška křesla: | 91–96 cm |
| Typ nádoby: | ACC/5A |
| Hmotnost křesla: | 8,5 kg |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu nebo nahoru |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Šířka sedu: | 40 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| Madla pro vstávání: | pevná |
| Minimální výška sedu: | 46 cm |
| Maximální výška sedu: | 51 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE