Skládací francouzská berle s otevřenou opěrkou v karbonovém provedení. Kombinace elegance, minimální váhy a vysoké pevnosti. Perfektní pomocník na cesty.
Třídílnou konstrukci berle lze pohodlně složit a přepravovat v transportním obalu, který je součástí balení. Berli nabízíme ve 2 barevných provedeních.
Správné nastavení a použití berlí zde.
| Celková výška berle: | 97–120 cm |
| Od držadla k opěrce předloktí: | 23 cm |
| Nosnost berle: | 140 kg |
| Gumový nástavec: | 929 P (18 mm) |
| Barva opěrky předloktí: | černá |
| Barva trubky: | carbon červený |
| Průměr opěrky předloktí: | 9 cm |
| Hmotnost berle: | 500 g |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Barla sklada |
| Typ: | francouzské |
| Typ držadla: | vyměkčené |
| Typ opěrky předlotkí: | Otevřená |
| Minimální výška držadla: | 74 |
| Maximální výška držadla: | 97 |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE