102 Carbon je čtyřkolové chodítko z karbonu, vhodné pro uživatele, kteří chtějí lehčí rolátor a pohodlné denní používání. Karbonové provedení zaujme moderním pojetím.
Chodítko dodáváme také v duralové 102 nebo terénní verzi 102 Offroad.
| Nosnost chodítka: | 120 kg |
| Barevné provedení: | carbon black |
| Průměr koleček: | 24/20 cm |
| Hloubka chodítka: | 70 cm |
| Výška sedátka: | 54 cm |
| Rozměry sedátka: | 45×22 cm |
| Hmotnost chodítka: | 6,6 kg |
| Šířka chodítka: | 60 cm |
| Úhradová skupina: | 07,03,02,03 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| Typ chodítka: | pohyblivé |
| Počet koleček: | 4 |
| Sedátko: | Ano |
| Minimální výška chodítka: | 83 cm |
| Maximální výška chodítka: | 93 cm |
| Použití: | interiér |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE