Sedačka do sprchy s výřezem pro bezpečné a pohodlné sprchování.
Sedačka má výřez pro bezpečnější a pohodlnější intimní hygienu, který lze umístit dle potřeby dopředu nebo dozadu.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
| Výška opěrky zad: | 32 cm |
| Barevné provedení: | bílá |
| Nosnost: | 150 kg |
| Hloubka sedu: | 33,5 cm |
| Šířka sedu: | 50 cm |
| Hmotnost sedačky: | 3,2 kg |
| Výška sedačky: | 75–90 cm |
| Šířka sedačky: | 61 cm |
| Hloubka sedačky: | 42,5 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | odnímatelná |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |
| Minimální výška sedu: | 39 cm |
| Maximální výška sedu: | 54 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE