Závěsná sedačka do vany se zádovou opěrkou pro bezpečnou hygienu. Ergonomický design a kvalitní materiály zajišťují pohodlný posed a snadnou manipulaci.
Sedačka je vhodná pro pohodlné koupání a vstávání z vany.
Do vany se upevňuje pomocí rozpěrných ramen. Pro správný rozměr změřte vnitřní rozměr okrajů vany (viz technické údaje).
UPOZORNĚNÍ Doporučujeme doplnit madly, protiskluzovou podložkou a stupínkem k vaně.
| Hloubka zavěšení: | 10 cm |
| Barevné provedení: | bílá |
| Nosnost: | 130 kg |
| Celková šířka: | 67 cm |
| Hloubka sedu: | 30 cm |
| Šířka sedu: | 37 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| PDK - Money: | Sedačka do v |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ano |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Závěsný |
| Vnitřní šířka vany: | 51 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE