Speciální podložka do vany navržená pro potřeby vozíčkářů a osob se sníženou mobilitou. Nabízí jistý úchop a vysokou stabilitu při přesunu i samotné koupeli.
Sedačka se k vaně uchytí pomocí přísavek a je vhodná zejména pro vozíčkáře jako prevence dekubitů při koupání nebo sprchování.
UPOZORNĚNÍ Doporučujeme doplnit madly.
| Barevné provedení: | bílá |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka sedu: | 43 cm |
| Šířka sedu: | 43 cm |
| Výška sedu: | 5 cm |
| PDK - Money: | Podložka |
| Výřez pro intimní hygienu: | ne |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Vložný |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE