Zesílené klozetové křeslo do sprchy navržené pro vyšší zatížení. Nabízí stabilitu, bezpečnostní brzdy a materiály odolné vůči trvalému působení vody.
Díky upravené konstrukci lze klozetové křeslo nejen použít ve sprše, ale po vyjmutí nádoby lze také najet přímo nad toaletu.
| Výška opěrky zad: | 51 cm |
| Šířka křesla: | 66 cm |
| Hloubka křesla: | 89 cm |
| Výška křesla: | 101,5–106,5 cm |
| Typ nádoby: | ACC/5A |
| Hmotnost křesla: | 14,5 kg |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu |
| Nosnost: | 160 kg |
| Hloubka sedu: | 43,5 cm |
| Šířka sedu: | 56 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| Madla pro vstávání: | sklopná |
| Minimální výška sedu: | 52 cm |
| Maximální výška sedu: | 57 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE