Kvalitní polstrované toaletní křeslo pro domácí péči. Nabízí pevnou oporu, hygienicky ošetřené materiály a snadno vyjímatelnou toaletní nádobu.
Shodné se základním typem 513 + odnímatelné područky.
Křeslo má polstrovaný sedák pro větší pohodlí a prevenci proti dekubitům. Odnímatelné područky jsou vhodné pro boční přesun z vozíku.
| Výška opěrky zad: | 45 cm |
| Výška sedáku: | 4 cm |
| Šířka křesla: | 62 cm |
| Hloubka křesla: | 50–52 cm |
| Výška křesla: | 91–96 cm |
| Typ nádoby: | ACC/5A |
| Hmotnost křesla: | 9,5 kg |
| Vyjmutí nádoby: | dozadu nebo nahoru |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka sedu: | 42 cm |
| Šířka sedu: | 45 cm |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| Madla pro vstávání: | odnímatelná |
| Minimální výška sedu: | 48 cm |
| Maximální výška sedu: | 53 cm |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE