Nástěnná sklopná sedačka s praktickým hygienickým výřezem. Zajišťuje snadnou intimní hygienu a po sklopení ke zdi šetří prostor v každém sprchovém koutu.
Sedačka má výřez pro bezpečnější a pohodlnější intimní hygienu.
Doporučujeme doplnit madly a protiskluzovou podložkou.
| Barevné provedení: | bílá |
| Hloubka sklopené sedačky: | 19 cm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka sedu: | 36 cm |
| Šířka sedu: | 41,5 cm |
| Hmotnost sedačky: | 2,4 kg |
| Úhradová skupina: | 07,04,03,01 |
| Zdravotnický prostředek třídy I MDR (EU) 2017/745: | ano |
| Výřez pro intimní hygienu: | ano |
| Opěrka zad: | ne |
| Madla pro vstávání: | bez madel |
| Typ rámu: | Výškově nastavitelný |
„Odkazy na složitou situaci a nedostatky v zákonodárství, stejně jako omezené finanční prostředky ve zdravotnictví jsou citlivou oblastí, která se dotýká zdravotně postižených a nejen jich, což vedlo v roce 1994 k ustavení Společenstva jako dobrovolného spojení výrobců, dovozců a prodejců ZP. V poněkud nepřehledné situaci, která... ČÍST VÍCE